Banki z dużą chęcią udzielają pożyczki gotówkowe swoim klientom, gdyż jest to ich bardzo ważne źródło dochodu. Niestety ta chęć przyznawania kredytów dotyczy wyłącznie niedużych kwot, które zdecydowana większość Kowalskich zdoła bez większego problemu spłacić. Jednak kłopoty mają miejsce gdy rozmyślamy o wzięciu większego kredytu, np. na zakup nowego samochodu.

Czytaj dalej »Kategoria: (Pożyczki) Autor: admin Data: 25 kwietnia 2012

Przeróżne banki udzielają kredyty gotówkowe na innych zasadach. Najczęściej poszukujemy oferty banku, który ma w swojej ofercie najtańszy kredyt. Niestety nie za każdym razem możemy kierować się takim kryterium. Czasami dużo ważniejszą sprawą od kosztu kredytu jest sama szansa jego zaciągnięcia albo okres jaki będziemy musieli czekać na gotówkę z kredytu. W takim przypadku należy zastanowić się w jakim banku złożyć wniosek o kredyt gotówkowy.

Czytaj dalej »Kategoria: (Pożyczki) Autor: admin Data: 25 kwietnia 2012

Niezwykle często gdy nasza sytuacja finansowa jest dobra zaciągamy kredyty gotówkowe, aby móc sobie pozwolić na zakup towarów z najwyższej półki. Jednak od czasu do czasu przechodzimy trudniejsze okresy, w których trudno na czas spłacić nam podpisane kredyty bankowe, a bywa, że jest to wręcz niemożliwe. Niestety bardzo dużo osób w tego typu sytuacji nie wie co robić i przez nieodpowiednie decyzje wpada w ogromne długi.

Czytaj dalej »Kategoria: (Pożyczki) Autor: admin Data: 23 kwietnia 2012

Korzystanie z pożyczek gotówkowych jest w stanie bardzo uprościć nam życie. Jednak gdy korzystamy z kredytów w niewłaściwy sposób to może okazać się, że popadniemy w długi, z których nie będziemy w stanie wyjść. W tego typu przypadku należy zastanowić się nad zaciągnięciem pożyczki na pokrycie innych pożyczek, czyli na pożyczkę konsolidacyjną.

Czytaj dalej »Jeśli często korzystamy z kredytów gotówkowych to opłaca się zastanowić się nad otwarciem rachunku z możliwością konkretnego debetu. Nawet jeśli debet na takim koncie będzie nieduży to jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie niż tradycyjny kredyt gotówkowy. Dzięki debetowi na koncie możemy mieć dostęp do ponadprogramowej gotówki w jakimkolwiek czasie bez konieczności składania żadnych wniosków, czy nawet czekania na decyzję banku o przyznaniu nam kredytu.

Czytaj dalej »Kategoria: (Pożyczki) Autor: admin Data: 19 kwietnia 2012

Gdy poszukujemy pożyczki na przystępnych zasadach to warto sprawdzić oferty pożyczek na witrynach internetowych. Najczęściej skorzystanie z kredytu przez internet wiąże się z dodatkowymi zniżkami, dzięki czemu całkowity koszt takiego kredytu bankowego jest niższy niż w przypadku umów podpisywanych w placówce banku.

Czytaj dalej »Kategoria: (Pożyczki) Autor: admin Data: 18 kwietnia 2012

Kredytówka przestała być ofertą skierowaną jedynie najbogatszym klientom banków. W aktualnych czasach kredytówkę może dostać teoretycznie każdy, jedyne co należy zrobić to otworzyć konto bankowe w danym banku. Najczęściej karty takie mają od kilku do kilkunastu tysięcy złotych limitu.

Czytaj dalej »Kategoria: (Pożyczki) Autor: admin Data: 17 kwietnia 2012

Jeśli interesuje nas oferta kredytowa na kupno auta prosto z salonu to możemy liczyć na pomoc każdego banku bez wyjątku. Jednak schodki zaczynają się jeśli musimy zaciągnąć pożyczkę na zakup samochodu używanego. W takich sytuacjach banki z dużą niechęcią oferują kredyty, a gdy to robią to na niezbyt atrakcyjnych warunkach.

Czytaj dalej »Kategoria: (Pożyczki) Autor: admin Data: 16 kwietnia 2012

Zaledwie kilkanaście lat wstecz gdy chcieliśmy zaciągnąć kredyt byliśmy zmuszeni iść do placówki banku i liczyć na dobry humor doradcy kredytowego. Ponadto niezbędne było przygotowanie całej sterty zaświadczeń potwierdzających wielkość naszych dochodów oraz brak jakichkolwiek zobowiązań. Na szczęście konkurencja na rynku bankowym sprawiła, że instytucje finansowe są dużo przyjaźniejsze dla zwykłych klientów.

Czytaj dalej »Kategoria: (Pożyczki) Autor: admin Data: 23 marca 2012

Kredyty dają nasz możliwość przetrwania najcięższych okresów życia albo nabycie towarów, które byłyby poza naszym zasięgiem jeśli chcielibyśmy za nie zapłacić jednorazowo. Jeśli mądrze wykorzystamy możliwości jakie oferują nam pożyczki bankowe to możemy wiele na nich zyskać.

Jednak korzystanie z pożyczek bankowych nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Różne banki oferują mnóstwo różnych ofert kredytowych. Bardzo często nie wiemy jak je wykorzystać i wybieramy mało atrakcyjne kredyty. Przykładowo jeśli chcemy zakupić samochód to dużo osób decyduje się na pożyczki chwilówki co niestety nie jest najlepszym wyborem, ponieważ dużo atrakcyjniejszym kredytem na wspomniany cel jest pożyczka samochodowa.

Czytaj dalej » 
This blog has been fine-tuned by 7 WordPress Tweaks